WhatsApp Mesaj Okundu Özelliğini Kapatma

WhatsApp Mesaj Okundu Özelliğini Kapatma

WhatsApp kullanıcılarının zaman zaman şikayet ettiği okundu işareti karşı tarafa anında gidiyordu. Bu durum yoğun iş hayatı olan ve whatsapp kullananlar için rahatsız edici bir durum olmaktan artık çıkıyor. O an mesajı okuyup cevap vermeden normal hayatınızın akışına devam etmek istiyor ancak karşı tarafa da mesajı okuduğunuzu göstermemenin aslında birkaç yöntemi var.

WhatsApp’ta Sevgiliye Çaktırmadan Mesaj Okuma

Mesajınız okundu özelliği” son günlerde çevremizde özellikle sevgililerin sıkça kavga ettiği bir durum ve özellik haline geldi. Şimdi yoğun tempoda çalışıp kız arkadaşının yazdığı mesajı okuyup cevap veremeyen erkekleri kurtarma planlarını açıklıyoruz;

Uçak Moduna Alıp Öyle Okuyun

Akıllı telefonlarda bulunan uçak modunda whatsapp uygulamasını açıp mesajı okuyunuz. Ardından uygulamadan çıkıp uçak modunu kapatınız. Uygulama açıkken uçak modundan çıkmayınız.

Giriş Ekranına WhatsApp Bildiri Ekranı(WIDGET) Ekleyin

Giriş ekranınıza whatsapp bildiri ekranını koyarak hatta büyüterek gelen mesajları rahatlıkça takip edebilirsiniz. Uygulamaya girmediğiniz için de okundu işareti karşı tarafa gitmeyecektir.

Günümüzde her 10 akıllı telefonun 8’inde yüklü olan WhatsApp’ı çok daha iyi ve verimli bir biçimde kullanmak elinizde. Uygulamanın kullanım ayarlarında yapabileceğiniz bir kaç küçük ile uygulamayı çok daha verimli kullanabilirsiniz. Eğer böyle bir amacınız varsa hemen şu yazımıza göz atın: Whatsapp’ı Daha İyi Kullanmak İçin 5 İpucu