ANAOKULLARINDA YENİ NESİL İLETİŞİM ARACI: ANAOKULUMCEPTE MOBİL UYGULAMASI

Anaokulu mobil kreş mobil uygulaması

İzmir’de ki Digital Intelligence isimli yazılım & reklam şirketi tarafından, anaokullarında iletişimi kolaylaştırmak için “Anaokulum Cepte” adlı hem android hem IOS uyumlu bir mobil uygulama geliştirildi.

İzmir’de bulunan şirket, anaokullarında iletişimi kolaylaştırma amacıyla başlattığı proje kapsamında “Anaokulum Cepte” isimli mobil uygulamayı geliştirdi.

Bu uygulama, iletişim için oluşturulan whatsapp gruplarında zorluklar yaşanmasından ve velilerin çocuklarını merak etmesinden yola çıkarak yapılmış. Digital Intelligence, anaokullarının daha iyi bir iletişim aracına ihtiyacı olduğunu saptayarak, hem veliler hem de okullar için yeni nesil bir haberleşme sunuyor bu uygulamayla.  

Bu uygulama veli bilgilendirme hizmeti sayesinde, okul yönetimi ve öğretmenler ile hızlı ve anlık iletişim fırsatı sunuyor. Üstelik oldukça basit bir ara yüze sahip, veliler kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaptıktan sonra çocuğuna ve okuluna dair bir çok bilgiye ulaşabiliyor. Veli için, çocuğunun duygu durumunu, gelişimini, okuldaki etkinlikleri, yemek listesini anlık olarak görebilmek iyi oluyor.

Anaokulu servis takip mobil uygulama ve teknik özellikler

Beslenme takibi, uyku takibi, yemek listesi, dergiler ve etkinlikler modüllerine ek olarak servis takip özelliğine de sahip. Anaokulu uygulamasında bulunan servis takip özelliği sayesinde, veliler servisin anlık konumunu da görebiliyorlar. Bu özellik ülkemizde yaşanan öğrenci servisinde yaşanan üzücü olaylardan sonra velileri rahatlatacak gibi gözüküyor. Çünkü AnaokulumCepte uygulamasının servis takip özelliği ile, veli çocuğunun servise binip binmediğini, servisin anlık olarak nerede olduğunu görebilir.

Geliştirme süreci içerisinde anaokulu ile velilerin ihtiyaç ve taleplerini gözeten bu uygulama, anaokulları ile velilere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün geliştirililiyor ve güncelleniyor.

Üstelik Digital Intelligence; Anaokulu yöneticilerine ve öğretmenlerine, AnaokulumCepte’yi kullandıkları zaman boyunca oluşan tüm soruları ve sorunları için teknik destek ekibi de sunmakta ve bu teknik problemi çözmek için ekstra hiçbir ücret istenmiyor.

Anaokulları için mobil uygulama