Çıktığı günden bu yana kullanıcıların tercih ettiği gözde uygulama olan Youtube Music, uygulamaya kullanıcıya özel 4 yeni çalma listesi ekledi.

Geçtiğimiz haftalarda Google’a ait olan Youtube Music uygulamasına yeni özellikler eklendi. Sadece birkaç haftada uygulama içine ‘İlgili’ sekmesi ile birlikte ekranı kaydırarak şarkıları değiştirme gibi özellikler eklendi. Fakat Reddit kullanıcısı tarafından yayınlanan içeriğe göre, Youtube Music uygulamasına yeni özellikler eklenmeye devam ediyor.

Reddit kullanıcısı, Youtube Music uygulamasına eklenecek olan 4 yeni çalma listesini keşfetti. Çalma listelerinde diğer müzik platformlarında da olduğu gibi kullanıcıların zevkine göre şarkılar yer alacak.

Youtube Music uygulamasına eklenen çalma listeleri Antrenman Mix’i, Karışık Rahatlama Listeniz, Karışık Enerji Listeniz, Konsantrasyon Mix’i isimleriyle yer alacak. Çalma listeleri şuanda uygulama üzerinde görünmese farklı çalma listelerine tıklayarak size özel oluşturulan listeyi kendi kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Uygulamaya eklenen kullanıcıya özel çalma listeleri her pazartesi yeni şarkılarla güncellenecek. Kullanıcıların kendilerine hitap eden müzikleri dinleyebilmelerinin yanı sıra kullanıcılar yeni sanatçılar keşfederek, farklı parçalara ulaşabilme imkanına sahip olacaklar.