Popüler mobil uygulama, yeni güncelleme ile beraber, artık “tekrar gösterim” satmaya başladı!

Snapchat yeni güncelleme ile birlikte uygulama içi satın alma hizmetini de etkinleştirdi. Şu an için Snapchat günde yalnızca tek bir tekrar sağlıyor ve bu tekrardan sonra snap ortadan kalkıyordu.

ABD’li kullanıcılar artık 0.99 dolardan başlayan ücretlerle günde üç kere tekrar satın alabilecekler. Tabii ki, bu tekrar hakları bittiği zaman bunlar yeniden silinecek.

Bu ekstra kazanç imkanı “reklam içermeyen” mobil uygulama için oldukça farklı bir yol olacak ancak üç ekstra tekrar gösterim için yalnıza 1 dolarlık bir ödeme çok da büyük bir miktarmış gibi görünmüyor.

Yeni güncelleme ile beraber Snapchat’e yeni lensler ve selfie çekimlerinde kullanabileceğiniz özel efektler de eklenmiş bulunuyor. Selfie çekmeden önce ekrandaki yüzünüze dokunduğunuzda çeşitli görsel efektleri görebilirsiniz. Fakat teknik kısıtlamalar sebebiyle bu özelliğin tüm mobil cihazlar tarafından desteklenmediği de belirtiliyor.

Bununla beraber artık “Trophy Case” özelliği ile birçok farklı emoji de açılabilecek. Neyse ki bu özellik için şimdi herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.