Her daim sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olabilmek için bize yardımcı olabilecek pek çok beslenme mobil uygulamaları bulunuyor. Sağlıklı bir yaşam ve kilo verebilmek için mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamaları bu yazımızda sizler için sıraladık.

1.Diyetkolik Online Diyet

Bu beslenme mobil uygulaması sayesinde yediğiniz yemeklerin sadece kalorilerini değil, aynı zamanda protein, yağ, karbonhidrat gibi besin değerlerini de öğrenebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra kendinize bir beslenme programı oluşturarak egzersizlerinizi de takip edebiliyorsunuz. En güzel yanı ise diyetisyen ile online olarak gelişiminizi takip edebiliyorsunuz.

Diyetkolik Online Diyet App Store İndirme Linki İçin Tıklayınız.

Diyetkolik Online Diyet Google Play İndirme Linki İçin Tıklayınız.

2.MyFitnessPal

MyFitnessPal uygulaması 6 milyondan fazla gıdayı veritabanında bulundurmasının yanı sıra 50 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Uygulama, diyetin haricinde içinde 350’den fazla egzersiz programı bulunduruyor.

MyFitnessPal App Store İndirme Linki İçin Tıklayınız.

MyFitnessPal Google Play İndirme Linki İçin Tıklayınız.

3.YAZIO

Bu uygulama sayesinden günlük yiyecek programınızı oluşturabilir, aktivitelerinizi takip edebilirsiniz. Uygulamanın kullanıcılarına sunduğu barkod tarayıcı özelliği sayesinde yediğiniz yiyeceklerin kalorisini öğrenebiliyorsunuz. Bu sayede kalori hesaplaması yaparak kilo verme konusunda kolaylık elde edebilirsiniz.

Yazıo App Store İndirme Linki İçin Tıklayınız.

Yazıo Google Play İndirme Linki İçin Tıklayınız.

4.FatSecret

Bu uygulama egzersiz ve kilo takibiniz için ücretsiz olan, kullanımı oldukça kolay bir uygulamadır. Beslenme, kilo takibiniz süresince nasıl ilerlediğinizi günlük olarak kaydedebiliyor aynı zamanda istediğiniz zaman istediğiniz yerlerde hesabınızı senkronize ederek ulaşabiliyorsunuz.

FatSecret App Store İndirme Linki İçin Tıklayınız.

FatSecret Google Play İndirme Linki İçin Tıklayınız.