Prynt uygulama ve fiyatı

Prynt uygulama ve fiyatı

Her şey dijitale doğru kaysa bile, fotoğrafları hala başucumuzda, buzdolabımızda ya da albümlerimizde saklamaya devam ediyoruz.

Dijital fotoğrafçılık, özellikle de akıllı telefonların yaygınlaşması ile beraber tavan yapmış olsa da, birçoğumuzda analog fotoğrafçılığın yeri bir ayrıdr. Bu kitleye hitap etmek için Fransızlar Prynt adında bir ürün yapmışlar.

Prynt yalnızda 30 saniye içinde, Wi-Fi, Bluetooth veya herhangi bir kablosuz teknoloji olmadan, fotoğrafları yazdırmanıza olanak vere bir ürün olarak kullanıcıya sunuluyor.

Akıllı telefonunuzu Prynt’e yerleştirince, istediğiniz herhangi bir fotoğrafın çıktısını alabilirsiniz, ayrıca bu ürün sayesinde sosyal medya hesaplarınızdaki fotoğrafların da çıktılarını da alabilirsiniz.

Prynt USB bağlantısı ile şarj olan ayrı bir batarya ile beraber geliyor. Bu sayede telefonunuzun şarj durumuna bir etkisi olmuyor. Şarjı tam haldeyken yaklaşık 20 adet baskı alabiliyorsunuz. Prynt’ın tam şarj süresi ise yaklaşık olarak90 dakika.

Prynt’in bir de mobil uygulaması var. Ürünün mobil uygulaması ile fotoğrafınıza filtre ve çerçeve de ekleyebiliyorsunuz.

Galaxy S4, S5 ve iPhone 5, 5c, 6 ile uyumlu olan ürünün, yakın bir gelecekte daha da fazla akıllı telefon modellini desteklemesi bekleniyor.

Açık mavi, pembe, beyaz ve siyah olmak üzere 4 adet farklı modeli olan ürünün fiyatı, 10 adet baskı kağıdı ile beraber 129 dolar.