Koronavirüs salgını başladığından bu yana internet üzerinden alışverişler daha çok tercih edilir durumda. Bu yazımızda sizler için Android ve iOS için kullanılabilecek 3 online market uygulamalarını sıraladık.

Geçtiğimiz birkaç yıldır popüler olan sanal market uygulamaları şuanda hala etkisini sürdüren pandemi sebebiyle daha da ön plana çıkmış durumda. Artık günlük ihtiyaçlarımız da dahil olmak üzere neredeyse ihtiyaçlarımızın tamamını sanal market uygulamaları üzerinden gideriyoruz. Kalabalık içine girmeden uygulama üzerinden ihtiyaçlarınızı sepete ekleyerek satın alma işlemi gerçekleştirebileceğiniz mobil uygulamalar bulunuyor.

Gooby Sanal Market 

Mayıs 2020 tarihinde kullanılmaya başlanan Gooby-Sanal Market, günden güne popülerliğini arttırarak sanal market kullanıcılarının tercihi olmaya devam ediyor. Uygulama pilot olarak Aydın ilinin Efeler ilçesinde hizmet vermeye başladı. Uygulama sahiplerinden edinilen bilgiye göre Gooby’nin yavaş yavaş daha geniş bölgelere yayılarak daha fazla kişinin taleplerini karşılamayı hedeflediği iletildi.

Gooby Sanal Market uygulaması haftanın 7 günü, sabah 09:00 ile gece 02:00 saatleri arasında uygulama içerisinde yer alan birçok kategoriden oluşan ürünlerden siparişlerinizi kapınıza getiriyor. Üstelik ister ev ister okul isterseniz iş yerinize sipariş verebilirsiniz.

 

Siparişlerinizi minumum 15 dakika maksimum 20 dakika içerisinde teslim alabiliyorsunuz. Minimum sipariş tutarı 20 TL olup 2,5 TL getirme ücreti alınmakta fakat 60 TL ve üzeri siparişlerinizde getirme ücreti alınmamaktadır. Üstelik ilk siparişe özel olarak 10 TL indirim tanımlanıyor.

Ürün siparişlerinizi verdikten sonra teslimat süresince canlı olarak takip edebileceğiniz sipariş takip modülü sayesinde, kuryenin nerede olduğunu ve siparişinizin kaç dakika içerisinde size ulaşacağını görebiliyorsunuz. İster online ödeme isterseniz de kapıda ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama içerişinde yer alan ‘’Kapıma bırak’’ seçeneği sayesinde kurye ile temas etmeden ürününüzü kapınıza bırakılarak da teslim alabilirsiniz.

Gooby Sanal Market App Store İndirme Linki İçin Tıklayınız.

Gooby Sanal Market Google Play İndirme Linki İçin Tıklayınız.

 

Sebastian

Haziran 2020 tarihinden itibaren kullanılmaya başlanan Sebastian sanal market uygulaması Samsun Merkez’de hizmet veriyor. Uygulama içerisinde temel gıdadan tutun kırtasiye ürünlerine kadar geniş yelpazeli ürün kategorileri bulunuyor.

Ürün siparişlerinizde minimum getirme tutarı bulunmayıp getirme için 2,5 TL alınmaktadır. Ayrıca 0,25 kuruş poşet ücreti alınmaktadır. Sebastian sanal market uygulaması sabah 09:00 ile akşam 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 200 TLlik alışverişlerde 20 TL indirim tanımlanmaktadır.

 

Siparişlerinizi verdikten sonra teslimat süresince canlı olarak takip edebileceğiniz sipariş takip modülü sayesinde, kuryenin nerede olduğunu siparişinizin kaç dakika içinde elinize ulaşacağını görebiliyorsunuz.

Sebastian App Store İndirme Linki İçin Tıklayınız.

Sebastian Google Play İndirme Linki İçin Tıklayınız.

 

BiKapıda Sanal Market

BiKapıda Sanal Market uygulaması Temmuz 2020 itibariyle kullanıcıların hizmetine sunuldu. Online market uygulaması olan BiKapıda Sanal Market uygulaması şimdilik İstanbul Avcılar’da hizmet veriyor.

Uygulama içerisinde bulunan çeşitli kategoriler sayesinde ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Minimum sipariş tutarı 20 TL’dir. Siparişlerinizde 2,5 TL getirme ücreti alınmaktadır. İlk siparişinize özel 10 TL indirim tanımlanmaktadır.

BiKapıda Sanal Market App Store İndirme Linki İçin Tıklayınız.

BiKapıda Sanal Market Google Play İndirme Linki İçin Tıklayınız.

 

Sağlığınız için evde kalın ve sanal market uygulamalarını mutlaka kullanın! 🙂

Siz de bir sanal market uygulaması kurmak istiyorsanız detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.