Günümüzde birçok akıllı cihazda video edit özelliğine sahip bazı uygulamalar mevcut. Ancak bu uygulamalar video düzenlemeleri için kullanıcılara yeterli gelmeyebiliyor. Bu yüzden son zamanlarda mobil cihazlardan video düzenleme uygulamaları daha çok tercih edilir hale geldi. Bu uygulamaların kullanılmasının en büyük sebeplerinden bir diğeri ise bilindiği gibi sosyal medya platformlarının aktif olarak kullanılması.

Biz de bu yazımızda sizler için kullanabileceğiniz mobil video düzenleme uygulamalarını sıraladık.

FilmoraGo

FilmoraGo, mobil cihazlarınızdan videolarınızı edit yapabileceğiniz kullanımı kolay bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde işleriniz kolaylaşacak.

 

FilmoraGo App Store İndirme Linki İçin Tıklayınız.

FilmoraGo Google Play İndirme Linki İçin Tıklayınız.

InShot Video Editor (Kısa videolar için)

Birçok video düzenleme özelliğine sahip olan bu uygulama kolay kullanımıyla birlikte yüksek kalitede içerik hazırlamanıza olanak sağlar. Çeşitli video filtre ve efektleri içermesinin yanı sıra video hız kontrolü özelliği de içermektedir.

 

Inshot Video Editor App Store İndirme Linki İçin Tıklayınız.

Inshot Video Editor Google Play İndirme Linki İçin Tıklayınız.

Quik

Ouik App birkaç küçük dokunuşla videolar oluşturabileceğiniz kullanımı kolay bir uygulama. Hem müzikli hem de fotoğraflı olarak videolar oluşturabilir, dilerseniz taslak olarak kaydederek 7 gün boyunca saklayabilirsiniz.

Ouik App Store İndirme Linki İçin Tıklayınız.

Ouik Google Play İndirme Linki İçin Tıklayınız.

WeVideo

Bu uygulama özellikle konsept video hazırlamak isteyen kullanıcılar için kullanışlı bir edit programı olma özelliğine sahip. WeVideo birçok özelliğinin yanı sıra genişletilmiş müzik kütüphanesi ve daha fazlasını bünyesinde bulunduruyor.

WeVideo App Store İndirme Linki İçin Tıklayınız.

WeVideo Google Play İndirme Linki İçin Tıklayınız.

Video Shop Editor

Stop Motion videolarını oluşturmak isteyenler Video Shop Editor uygulamasını tercih edebilir. Uygulama zengin içeriği sayesinde içerisinde birçok özelliği barındırıyor. Bu uygulama sayesinde yüksek çözünürlüklü videolar çekebilir, yer alan çeşitli filtrelerinden yararlanabilirsiniz.

Video Shop Editor App Store İndirme Linki İçin Tıklayınız.

Video Shop Editor Google Play İndirme Linki İçin Tıklayınız.