Özel günlerin için hazırladığınız etkinlere artık dostlarınızı kolayca davet edebileceksiniz. Sıkıldıysanız genele açık etkinliklerden birine giderek gününüzü güzelleştirebilirsiniz.

Ülkemizde yapılan etkinlikler günden güne artıyor. Artık her gün bir yerde bir konsere, partiye veya başka bir etkinliğe denk gelmeniz kaçınılmaz. Peki bunları nasıl takip edeceksiniz? İşte Meetoli buna benzer bir uygulama. Türkiye’de üretilen Meetoli, mobil bir sosyal etkinlik uygulaması olarak hem Android hem de İOS için küresel piyasaya açıyor.

meetoli_uygulama_inceleme

Meetoli’yi, hızlı etkinlik ve organizasyon uygulaması olarak kısaca tanımlayabiliriz. Telefon numaranızla Meetoli’ye kaydolduktan sonra kısa süre içinde bir etkinlik ayarlayabiliyorsunuz. Daha ileri bir zaman için, daha kalabalık bir etkinlik organize edebilmeniz de mümkün. Meetoli uygulamasını kullanan birine davet gönderirseniz, kişi bu daveti uygulama bildirimi olarak görüyor, eğer davet edeceğiniz kişi bu uygulamayı kullanmıyorsa şayet, davetiniz ücretsiz bir kısa mesajla gönderiliyor.

Meetoli kolay ve kullanışlı bir uygulama. Etkinlikleri özel veya genel olarak ayarlayabildiğiniz gibi davet ettiğiniz kişilerin de başkalarını kişileri davet etmesine izin verebiliyorsunuz. Eğer isterseniz grup oluşturup toplu etkinlik daveti gönderebilirsiniz.

Uygulama akıllı telefonunuzun takvimine senkronize olmuyor ancak uygulama içinde hatırlatmalar ayarlayabilirsiniz. Size gelen davetleri “evet” “hayır” “belki” olarak cevaplandırma seçenekleriniz var. Konumunuza göre etrafınızdaki genel etkinlikleri de keşfedebilirsiniz.

Uygulama mekan bilgilerini Fourqsuare’dan alıyor. Etkinliklere özel fotoğraf paylaşma ve mesajlaşma özellikleri de mevcut. Özel günlerinizde, bu uygulamayı kullanarak yaptığınız etkinlikler ve gönderdiğiniz davetler sayesinde pek çok kişiye hızlı ve kolayca ulaşabilirsiniz.