Takim-Takip-uygulamasi

Bünyesinde kurduğu mobil uygulama merkezi olan Kuluçka Merkezi’nde çıkan ilk ürünü pazara tanıtan GD Holding, Takım Takip uygulaması ile farkını ortaya koyuyor.

GD Holding geçtiğimiz günlerde bünyesinde bir kuluçka merkezi kurduğunu maaşlı bilişimciler aradığını duyurmuştu. O kuluçka merkezi ilk ürününü verdi ve holding Takım Takip uygulamasını tanıttı. Hem Android hem de İOS için çıkan Takım Takip uygulaması, adından da anladığımız gibi saha ekipleri arasında iletişimi ve uzaktan yönetimi sağlıyor.

Bildiğimiz gibi teknik destek ve satış, pazarlama gibi alanlarda saha ekiplerinden sıkça faydalanılıyor. Verimlilik adına elbette bu ekiplerin ek içi iletişimi, anlık takibi ve tek kanaldan yönetilmesi son derece önemli bir husus. GD Holding Kuluçka Merkezi tarafından üretilen Takım Takip mobil uygulaması da tam olarak şirketlerin bu alandaki ihtiyacını gidermeyi hedefliyor.

Takım Takip uygulaması birçok önemli özellik içeriyor. Anlık konum takibi, anlık mesajlaşma, konuma yardım gönderilmesi gibi özellikler bu önemli özelliklerden yalnızca birkaçı. Kapalı dahi olsa gün içinde 5 dakikada bir konum güncellemesi yapan uygulama, günlük konum yoğunlunu raporlayarak saha çalışanlarının müşteri ile olan ilişkilerini denetlemenize yardımcı oluyor ve saha çalışanlarının daha verimli çalışmasını, şirket kazancının arttırılmasını ve müşteri memnuniyetini sağlıyor.

DH Holding müşteri ilişkilerindeki lider markalardan biri olan TRCRM, iş güvenliğinin öncülerinde Pro-Safe ve 200 bin KOBİ ile çalışıyor. Bunun anlamı; GD Holding’in, piyasada Takım Takip benzeri birçok uygulama varken, onlar yerine Takım Takip uygulamasını kullanmak için bize yeterli güveni verdiğidir. Takım Takip uygulamasına bugüne kadar 60’ı KOBİ 500’den fazla firma kayıt olmuş.

Kuluçka Merkezi’ne 150 bin dolar bütçe ayıran ve eleman.net, serieleman.com gibi firmalara sahip olan GD Holding’in önü açık görünüyor.