İlk olarak 2012 yılında Devil’s Peak Rally adıyla çıkan mobil oyun, yepyeni ve geliştirilmiş hali ile Devil’s Peak Fury olarak yeniden kullanıcılara sunuldu. Üstelik iOS kullanıcıları için tamamen ücretsiz!

2012 yılında piyasaya çıkmış olan Devil’s Peak Rally, büyük ses getiren bir oyun olmuştu. 1 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen bu oyun, uzunca bir süre popüler olma başarısını elinde tutmuştu. iOS kullanıcıları için yeni yayınlanmış olan mobil oyun Devil’s Peak Fury, 2012 yılında yayınlanan oyunun biraz daha geliştirilmiş ve güncellenmiş hali olarak karşımıza çıkıyor.

OTOMOBİL YARIŞLARINI SEVENLER BU OYUNA BAYILACAK!

Devil’s Peak Fury, oyunculara rakipleriyle mücadele ederken benzersiz bir oyun deneyimi yaşatıyor. Bu mobil oyunda bir sürü yarış modu bulunuyor. Üstelik oyunda değişiklik yapabileceğiniz birçok otomobil seçeneği yer alıyor. Seçtiğiniz otomobilde değişiklikler ve iyileştirmelerle aracınızı güçlendirebiliyorsunuz. Tercih durumunuza bağlı olarak oyun içi satın almalar yaparak da seçtiğiniz aracınızı geliştirme imkanınız bulunuyor.

Devil’s Peak Fury, ücretsiz ve eğlenceli bir oyun olmasının yanı sıra kontrolü oldukça basit bir oyun. Oyunun kontrolünü, oyun içerisinde telefon ekranınıza eklenen butonlar vasıtasıyla yapabiliyorsunuz. Sadece iOS kullanıcıları için App Store’da yer alan Devil’s Peak Fury oyununu buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.