Connected2.me’nin anonim soru-cevap özelliği ile Twitter’ın canlı yayın tendi Wondr’da birleşti.

Mobilde canlı yayın için en uygun platform olduğunu kanıtlayan Twitter, Conncted2.me için mobil canlı soru – cevaplar için de en doğru yer. Yeni yayınladığı Wondr isimli mobil uygulamayla, Twitter’daki takipçilerinizin sorduğu sorulara cevap vereceğiniz oturumlar sunuyor Connected2.me.

Wondr yeni trend canlı soru cevap uygulaması

Wondr yeni trend canlı soru cevap uygulaması

Bugüne kadar yaklaşık 2 milyon lira yatırım miktarına ulaşan Connected2.me, kısa süre önce ABD odaklı bir sosyal medya uygulaması geliştirdiğini açıklamıştı. Bu açıklamadan kısa bir süre sonra Wondr’ı yayınlanan Connected2.me, Twitter’da trend haline gelen canlı yayın furyasından bir süre daha faydalanacağa benziyor. Connected2.me’nin anonim sohbetiyle, Twitter’ın canlı yayın modasını sentezleye Wondr uygulaması, iki platformu da seven kullanıcıların yeni gözdesi olacağa benziyor.

Wondr uygulaması hem Android hem de İOS için geliştirilmiş yani hem App Store’dan hem de Google Play’den uygulamayı mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulamaya sadece Twitter hesabınızın bilgileriyle giriş yapabiliyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra bir oturum başlığı belirliyor, oturumu açıyor ve takipçilerinizden gelen soruları canlı canlı yayınlayabiliyorsunuz. Uygulama aynı anda yalnızca 10 takipçinizle konuşmanıza izin veriyor, daha fazlası otomatik sıralamaya alınıyor.

Connected2.me ve Twitter’ın yapılarını düşündüğümüzde, bu iki yapıyı sentezleyen Wondr uygulamasının sosyal medyaya yeni bir soluk getireceği oldukça aşikar.

Connected2.me kurucu ortaklarından Ozan Yerli yaptığı açıklama, Wondr gibi soru cevap oturumlarının canlı video uygulamalarına göre daha uzun soluklu olacağını düşündüğünü belirtti ve Wondr’dan umutlu olduklarını ekledi.