Bilindiği gibi günümüzde akıllı telefonlar iletişim aracı olarak kullanılmasının yanı sıra iş, eğitim vb. birçok alanda kullanılan yararlı birer araç haline gelmiş durumda. Akıllı telefonlar yaşamımızı büyük ölçüde kolaylaştırıyor ve geliştirilen yeni birçok uygulamalarla birlikte hayatımızı daha da kolaylaştırmaya devam ediyor.

Bu yazımızda hem iş hem de okul hayatınızda daha verimli çalışabilmeniz ve hayatınızı kolaylaştırabilmeniz için telefonunuzda daima bulundurmak isteyeceğiniz mobil uygulamaları sıraladık.

 

TRELLO

Bu uygulama sayesinde işlerinizi ve derslerinizi istediğiniz gibi planlayabilirsiniz. İstediğiniz şekilde kartlar hazırlayıp üzerinde düzenlemeler yaparak, yapılacaklar listesi oluşturabilirsiniz. İster ekip arkadaşlarınızla ister ailenizle ortak şekilde listeler üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.  Üstelik Google Drive ya da Dropbox’tan dosyalar ekleyip, istediğiniz fotoğraf ve videoları yükleyebiliyorsunuz. Trello‘da çevrimdışı olarak çalışmanız da mümkün. Uygulama birçok özelliği barındırmasının yanı sıra ücretsiz olup uygulamaya aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

App Store İndirme Linki İçin Tıklayınız.

Google Play İndirme Linki İçin Tıklayınız.

 

TODOİST

Yaklaşık 20 milyon kullanıcı tarafından indirilen, yapılacaklar listesi ve hatırlatıcı olan Todoist Google 2020 Editörün Seçimi listesinde yer almıştır. Kolay anlayabileceğimiz bir arayüze sahip olan bu uygulamayı severek kullanacaksınız. Hatırlatıcılar ekleyerek günlerinizi planlayabilir, başkalarına görevler atayabilirsiniz. Görevlerinizin öncelik sıralarını belirleyebiliyorsunuz. Üstelik Gmail, Google Calendar gibi birçok plarformu entegre edebiliyorsunuz.  Uygulamaya aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

App Store İndirme Linki İçin Tıklayınız.

Google Play İndirme Linki İçin Tıklayınız.

 

NOTION

Listemizin 3. Sırasında yer alan Notion uygulaması proje yönetiminizi ve not almanızı oldukça kolaylaştırıyor. Zengin bir medya içeriğine sahip olan bu uygulamada günlük görevler ve yapılacak listesi oluşturabilir, içeriğinizi sayfalar sayesinde düzenleyebilirsiniz. Uygulamaya aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

App Store İndirme Linki İçin Tıklayınız.

Google Play İndirme Linki İçin Tıklayınız.