Dünyanın en büyük medya ve yazılımlarını üreten Adobe, iOS ve Adroid için yeni mobil uygulaması Photoshop Camerayı yayınladı. Bu yeni mobil uygulama, içerisinde yer alan yapay zeka desteği sayesinde kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Adobe’un bu yeni mobil uygulaması, yabancı olmadığımız ve karşılaştığımız bir üçüncü parti kamera uygulaması karşımıza çıkıyor. Fakat Photoshop Camera’yı benzeri uygulamalardan ayıran en önemli özellik, Photoshop Camera mobil uygulamasının Adobe’un ‘’Sensei’’ adlı yapay zeka platformunu kullanıyor olması.

Adobe’un kamera uygulaması olan Photoshop Camera, Sensei isimli yapay zeka desteği sayesinde fotoğraf çekiminin yapıldığı esnada, çekilen fotoğrafın temasını tanıyabiliyor. Buna ek olarak uygulama, kullanıcılarına çekilen fotoğraf temasına uygun efekt seçimi yapabilmelerini sağlıyor.

Uygulama içerisinde 80’den fazla efekt yer alıyor. Ayrıca Photoshop Camera mobil uygulaması içerisindeki yapay zeka desteği sayesinde kullanıcılar, hem gölgeler hem de ışık parlaklığı için otomatik ayar yapabiliyor.Uygulamanın bir diğer avantajı ise kullanıcılarına özel lens kütüphaneleri ve ünlü isimleri takip ederek favorilerini görmelerine olanak tanıyor.

App Store İndirme Linki İçin Tıklayınız.

Google Play İndirme Linki İçin Tıklayınız.